vždy je nějaká alternativa

o mně

foto 2018 1Vystudovala jsem právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Ale už od dob studií na gymnáziu jsem byla spíše zaměřená na psychologii, než práva. A když mě ani moje zaměření na právech – na lidská práva, nepřesvědčilo o tom, že lidem lze jako právník účinně pomoci, rozhodla jsem se ještě před dokončením školy, že po studiích začnu pomáhat lidem jinak než jako právník.
Vrátila jsem se k psychologii a dva a půl roku pomáhala lidem jako kouč a poradce přes partnerské vztahy, problémy v komunikaci a na důležitých životních křižovatkách.
Zjistila jsem ale, že mě tahle práce sice baví a lidé odcházejí spokojení, s problémy vyřešenými, jenže něco mi tam chybělo.

A to něco je jakýsi celistvější pohled na život, Vesmír a lidské bytosti jako jeho součást. Zjistila jsem, jelikož už od útlého dětství jsem disponovala různými schopnostmi – vidět určité bytosti, cítit různé energie, že i tohle chci do své práce s lidmi zapojit.
Sama jsem dle mého velmi racionální a analytický člověk. Co mi nedává smysl, od toho dávám ruce pryč. Vše, co s lidmi dělám, a jak jim pomáhám, mám ověřeno na sobě. Ale také vím, že mnoho věcí je rozumem a vědou neuchopitelných, a přesto tu jsou. Že Vesmírné zákony fungují stále a pro všechny a je jim naprosto jedno, jaké zákony má ta která země či národ.

Jako kouč a poradce funguji i nadále, ale rozhodla jsem se svou praxi rozšířit alternativním směrem do komplexního, nikoliv striktně vědeckého a racionálně-psychologického poradenství. A zapojit tak do práce s lidmi i psychosomatický a „univerzální“ pohled na věc. Propojení duše, mysli a těla, které stojí za našimi tělesnými i duševními neduhy. Za většinou z nich tedy určitě.

Na právech nás učili, že spravedlnost neexistuje. Ale já už vím, že existuje, jen hodně jiným způsobem, než si ji představujeme v právu. Říká se jí karma, nebo také zákon rezonance a zákon přitažlivosti. Lidově řečeno – „jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“, „vrána k vráně sedá“ a „tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“.
Vesmír je celistvý a vše je propojené se vším. Vesmírných zákonů existuje ještě více, jmenovala jsem jen ty nejdůležitější. A to, co se nám pak v realitě odehrává, je vytvořeno součinností všech těchto zákonů dohromady ve spojení s námi samými.

Všimli jste si také, že lidé dnes jsou stále více nemocní? Mají různé alergie, ekzémy, chronická onemocnění, civilizační choroby. Jedni chodí po doktorech, jiní po léčitelích, ale jen málokdo se uzdravuje. Většinou nemocí spíše přibývá. Přitom naše těla jsou schopna se sama uzdravit, jen jim nedáváme k uzdravování většinou šanci.

Prošla jsem mnoho různých léčitelských metod a zalíbily se mi především dvě – Sinelnikovova metoda a Norbekovova metoda. Na sobě praktikuji i léčení vlastní a vesmírnou bioenergií, poslední dobou nejčastěji léčivou pozorností (což je spojení vizualizace, záměru a čisté vědomé pozornosti).
S klienty však procházím z uvedených metod zatím jen Sinelnikovovou metodou, protože ta potřebuje průvodce více než ostatní jmenované metody. I Sinelnikovovu metodu může na sobě dělat člověk sám. Což mám vyzkoušené. Ale s průvodcem je to o hodně jednodušší i jaksi zábavnější. Nepřipadáte si, že jste v tom absolutně sami.