vždy je nějaká alternativa

REFERENCE

S Kačkou se velice dobře pracuje a povídá. Při svém koučinku mě směřovala přemýšlet v trošku v odlišnějších kategoriích než jsem byla dřív zvyklá. Také musí říct, že Kačka je velice empatický a vnímavý člověk. Naše téma hovoru bylo o hledání seberealizace a Kaččiny otázky směřovaly intenzivně k jádru pudla. Dostaly jsme se k tématům, které bych dříve s hlavním tématem sezení nespojovala. Nebylo to jen povrchové povídání, ale věnovaly jsme se obšírnějším a docela hlubším tématům. Kaččiny dotazy mě nutily přemýšlet a hledat odpovědi opravdu mě samotnou, což bylo inspirativní a docela i zábavné:-) Kačka dokáže najít v člověku to krásné, najít jeho silné stránky,  posílit je,  a tak zaměřit pozornost vlastní energie v životě na to důležité.  Od Kačky jsem odcházela jako nabitý, optimismem nasycený člověk, těšící se na život v té jeho krásnější podobě:-)
Bára (32)


Děkuji moc Katce za sezení! Pomohla mi ve více věcech než s čím jsem za ní původně přišla.
1.) Jedno mé téma byly vztahy k mužům, zejména k mému bývalému příteli. Měla jsem před sezením v hlavě veliký zmatek a bála se, že mi těžko někdo hned může efektivně pomoci, když se nedokážu smysluplně vyjádřit a nevím, co přesně vlastně chci – to jsem se však spletla. Po sezení jsem měla daleko jasnější pohled na sebe, více si věřila a věděla co chci. Došly mi další spojitosti v mém životě nejen s minulostí. Děkuji
2.) Druhý problém, věřte nebo ne, byl ještě intimnějšího rázu – a to, že se mi při milování nedařilo dosáhnout vyvrcholení. Díky tomu jsem si u Katky vyzkoušela i Sinelnikovovu metodu – což jsem uvítala, protože jsem věděla, že ten problém je vinou mého podvědomí a nevěděla jsem, jak si sama pomoci. Překvapilo mne, že se mi opravdu vždy v mysli ukázaly nějaké obrazy, znamení apod., Katka mi pak pomohla všechna ta znamení pochopit, dát jim souvislost. Děkuju
3.) Problémy a události jsou samozřejmě vždy propojené, ikdyž si toho někdy nevšimneme – ale Kateřina má na odhalení takovýchto věcí veliký talent a spolu s nějakým „nacítěním se“ (nevím, jak lépe to popsat) mi nakonec sezení ještě řekla pár věcí, (kterých si u mne třeba všimla apod.), a  které možná byly nakonec to, co jsem nejvíce potřebovala slyšet.  Někdy si myslíme, že víme, kam a pro co si jdeme, ale později pochopíme, že hlavní důvod byl možná trochu jiný a jsme za to moc vděční – tak jako já teď. Děkuji
Ája (22)
(Reference je od klientky, která si z důvodu intimnosti jejího problému, přála být uvedena pod pseudonymem. Nabídla se ale, že pokud by ji někdo chtěl kontaktovat – proto, že by řešil podobný problém a chtěl s ní osobně probrat, jak jí sezení pomohlo, může ji přeze mě kontaktovat a domluvit se.)


S Kateřinou mám velmi dobrou zkušenost z minulosti, kdy mi pomohla v době, kdy jsem řešila svůj rozvod a potíže v oblasti partnerských vztahů. Nyní jsem ji vyhledala znovu, neboť jsem se rozhodla konečně řešit svůj déle přetrvávající problém s nadváhou způsobenou (mimojiné) nadbytečným zadržováním vody v těle. Byla jsem velmi překvapena, jak způsobem či metodou, kterou Kateřina pro řešení mého problému zvolila, tak samotným průběhem sezení, z něhož jsem odcházela ve velmi zvláštním ,,stavu“. Nutno však poznamenat, že největší překvapení přinesly jeho výsledky. Od sezení uplynul necelý měsíc a já opět nemůžu konstatovat nic jiného než vřelé díky Kateřině a doporučení každému, kdo stojí o efektivní pomoc.
Veronika (26)


Paní Katka má velikou schopnost vhledu a rychle mi pomohla spojit  krůček za krůčkem jednotlivé kousky skládačky v ucelený a srozumitelný obraz. Celkově působila velice příjemným a empatickým dojmem. Velice kladně hodnotím i vyčerpávající shrnutí, které mi po sezení zaslala, obsahující další cenné informace, podněty a doporučení.
Lenka (36)


Sinelnikovova metóda, pojem neznámy, ale zaujímavý. Katka na mne vyskúšala túto metódu odblokovania zdravotných problémov. Čakala som, že sa nič nebude diať a nič neuvidím. Alebo nepocítim. Bola som prekvapená tým, aké je to zároveň jednoduché a očividne účinné. Jeden z problémov čo sme riešili bola krátkozrakosť a zdá sa mi, že už nemusím toľko zaostrovať. Poučný je pohľad na vlastné podvedomé predstavy, ktoré niečo symbolizujú, ale uvedomíme si to až časom. Plus teda Katkyn pohľad na to. Vyskúšala by som aj nabudúce 🙂
Monika (23)


S Katkou jsem se setkala, když jsem řešila poměrně složitou zdravotní záležitost. Jednu z takových, kdy vám opravdu není dobře, a moderní lékařská věda řekne, že „vlastně máte štěstí, že by to mohlo být ještě horší, a vyjmenuje vám celou řadu opatření, aby se váš stav nezhoršoval, i když i přes dodržování všeho předepsaného stejně pravděpodobně bude… jinými slovy: nespraví se to nikdy, bude to jen horší“. -Takováhle situace chce hodně optimismu, vůle a vytrvalosti při hledání řešení, schopnost dívat se dál a „nedat se“. nabídla mi svou pomoc, pracovala se mnou na zmenšení lymfatického otoku, jehož odstranění bylo předem lékaři označeno jako „nemožné“. Krok za krokem, s péčí, zájmem a pochopením, mi Katka pomohla otok značně zmenšit. Nejen, že umí účinné metody. Ale také poskytuje další ingredience úspěchu: Nedá se odradit. Vrací naději. Nenechá vás v tom samotné. Kráčí po vašem boku i vodami, kudy zatím nikdo neplul. Díky, Katko!
Lucie (52)


Katka je už nějaký čas kamarádka, se kterou se pravidelně setkávám. Vím, že již pomohla najít řešení problémů mnoha lidí, proto jsem se nebála se jí svěřit do péče, když mi sdělila, že mi může pomoci odstranit problémy se stále opakujícími se nemocemi. Před tím jsem nevěděla, že se dá s nemocí bojovat i jinak. Nicméně cpát do sebe antibiotika několikrát do roka, jsem neviděla jako nejlepší možnost, proto jsem na její nabídkou kývla a těšila se na setkání.
Setkání probíhalo ve velmi příjemném prostředí jejího útulného bytečku. Katčin přístup byl profesionální, vše mi vysvětlila, odpověděla na všechny mé nejasnosti. Byla klidná, empatická, necítila jsem se nepříjemně, do ničeho mě nenutila. Bylo to moc fajn sezení.
Jestli mi toto setkání pomohlo překonat psychický původ nemoci nevím, to posoudím v nadcházejících měsících a každopádně dám na stránky vědět výsledek. Každopádně po setkání jsem se cítila velmi uvolněně, více jsem se uvědomovala své tělo a byla jsem nabitá energií.
Lidka (23)

+ Lidčina zpráva 3 měsíce po sezení:

„Ahoj. Jeste jednou ti musim podekovat za to sezeni. Odjakziva jsem byla nemocna, kdyz kvetla repka + ekzemy, kdyz jsem se k ni priblizila. A ted nemam ani blbou rymu a ekzem se ani neukaze. Nemuzu tomu uverit 😀 „


 Za Katkou jsem přišla s atopickým ekzémem, který mě s přestávkami trápí už od dětství. Během hodinového sezení mi Katka pomohla odhalit psychosomatické přičiny ekzému, které mi dávaly smysl a říkala jsem si: to sedí přesně! Člověk si to však sám málokdy uvědomí. Provedla mě pak ještě meditací, spojením s mým podvědomím, a přeprogramováním nefunkčních myšlenkových programů. Ráda doporučuji!
Radka (31)

(pozn. Meditace, kterou Radka zmiňuje, je ve skutečnosti Sinelnikovova metoda. Nejedná se o meditaci, i když s meditací má něco málo společného.)


Další reference čtěte zde.