vždy je nějaká alternativa

o Sinelnikovově metodě

S touto metodou přišel ruský lékař a homeopat, psycholog a psychoterapeut Dr. Valerij Sinelnikov.
Vyvinul ji na základě zkušeností s pacienty a znalostmi, získanými studiem a samostudiem.

Od jejího prvního použití se díky ní vyléčilo neskutečné množství jeho pacientů.
Přestože Dr. Sinelnikov je primárním vzděláním lékař, jeho metodu může používat kdokoliv. To proto, že jde o práci s vědomím a podvědomím – tedy o žádné diagnózy a diagnostiky.
Může ji dokonce aplikovat člověk sám na sobě bez pomoci někoho dalšího. Akorát z mé zkušenosti nemá tahle aplikace tak silné odezvy, jako když metodou pracujete s průvodcem v podobě terapeuta. Což jsem na mých klientech mohla dobře pozorovat.

cropped-srdicko-vyrez1.jpgKámen úrazu většiny léčitelských metod, se kterými jsem se setkala byl ten, že je neprováděli klienti, ale terapeuti.
Pokud má někdo Dar léčitelství takzvaně od Boha. Buď se s ním narodil a nebo se mu v jisté chvíli otevřel, pak je všechno v pořádku. Takový člověk přirozeně pozná koho může léčit a koho ne. Dokáže se ochránit před působením cizích energií i karmických zátěží. Tato ochrana je součástí jeho Daru. Většina lidí věnujících se různým metodám léčení ale tento Dar nemá.

Já tento dar prozatím také nemám (proto jsem od jiných léčitelských metod upustila – ať už energetických nebo neenergetických). Mám ale Dar slova. Dar ovlivňovat lidi slovem, dar komunikace i tam, kde už to mnozí jiní vzdali. Dar naslouchat i sdělovat více, než je obvyklé.
Proto je pro mě práce s klienty Sinelnikovovou metodou ideální. Dojde tak ke spojení mého Daru slova a vaší vlastní práce s podvědomím a vědomím.

Nedostanete se dál, než kam vás to pustí. A já vás provádím tak, abyste se pustili co nejdál. Jsem tím, kdo vás podporuje. Vy sami jste pak tím, kdo se noří do hlubin podvědomí a vynáší na světlo poklady. Díky tomu pak můžete podvědomě změnit svůj původní program nemoci na program zdraví. To vše během jediného sezení.

Co o uzdravení Sinelnikovovou metodou říkají klienti, se dočtete ZDE.