vždy je nějaká alternativa

jak probíhá sezení

Nejraději bych napsala – nechte se překvapit…

Ale krom toho, že o podobě sezení se něco můžete dozvědět i v referencích klientů, tak někteří nemají překvapení moc rádi – proto zde zkusím přiblížit, jak vše probíhá.

Před samotným sezením je jak pro Vás, tak pro mě dobré, když mi stručně (aspoň zhruba) sdělíte, s čím se chystáte přijít. Tím jednak eliminujeme případy, kdy bych nebyla schopna pomoci a můžu Vás tak rovnou odkázat na někoho, o kom vím, že by tuhle oblast mohl zvládnout. A jednak se můžu na sezení více připravit a Vy tak z něj budete mít ještě lepší užitek.

Doporučuji přinést poznámkový blok a tužku, abyste si mohli zapsat, co budete potřebovat si poznamenat. Kdo zapomene – papír i psací potřeby dám k dispozici.

Je výhodné i před sezením si poznamenat aspoň ve zkratce, na co nechcete při sezení zapomenout. Na co se chcete zeptat atd. Často pak člověk na místě zapomene něco, co chtěl a vzpomene si až na ulici cestou domů. Takže se nestyďte si poznámky vytáhnout a nahlížet do nich.

Na sezení se v první půl hodině zaměříme na hlubší seznámení s Vaší situací – kdy povíte, co Vás trápí a uvedete vše, co by se situací mohlo souviset co by mohlo napomoci v hledání řešení.
V druhé půlce sezení se zaměříme už na konkrétní řešení problému.
Pokud přicházíte s nějakým tělesným neduhem, tak se zaměříme na způsoby léčení. A to buď Sinelnikovovou metodou a nebo jinou, která bude vhodná pro Vás.
Pokud přicházíte s životní situací, která se netýká tělesné nemoci, pak budeme dále pokračovat v nalezení řešení, které Vám bude vyhovovat. Ať už v podobě rad a tipů na doma (do běžného života), tak v podobě různých cvičení přímo na sezení. Vše záleží na tom, s čím přicházíte.

Po každém sezení pak klientům posílám poštou písemné shrnutí toho, co jsme probrali, řešení a dalších kroků. A na každém sezení je k dispozici nápoj dle nabídky a Vašeho výběru. (např. mé domácí sirupy – kopřivový, bezový a jiné)

V průběhu sezení se můžete kdykoliv na cokoliv ptát, co by Vás zajímalo nebo čemu byste nerozuměli. Vše je o vzájemné spolupráci.